+380 96 7174187

+380 93 233 33 31 (Viber)

Info@sovinyon-resort.com.ua

Весілля

Весілля – найнезабутніша і найніжніша подія в житті кожної закоханої пари. Підготовка до весілля триває близько місяця, і за цей час Ви повинні встигнути організувати весільний банкет вибрати своє вбрання, і, звичайно ж, знайти гарного весільного фотографа, який Вас супроводжуватиме під час весільної прогулянки.

Виїзна церемонія просто неба

Якщо Ваше весілля призначене на теплу пору року і стандартним приміщенням РАГСу Ви віддали перевагу виїзній церемонії, то її просто необхідно провести просто неба. Свіже повітря, сонце, прекрасні пейзажі – все це дозволяє зробити дуже романтичну, зворушливу урочистість.

Класична виїзна церемонія проводиться на зеленому доглянутому лужку з прикрашеною квітковою аркою, рядами стільців для гостей і т.д.

Весільна фотозйомка – це більше, ніж просто фотографії. Це реліквії, які прийнято зберігати та насолоджуватись моментами перегляду фотоальбому з весільними знімками. Найбільш хвилюючі моменти - це коли молодята обмінюються обручками і йдуть на першу прогулянку вже як чоловік і дружина. Для того щоб Ви з трепетом згадували ці моменти, потрібно заздалегідь подбати про те, який фон буде у Ваших фотографій, а також як би Ви хотіли на ньому виглядати.

Прекрасним місцем для виїзної церемонії та фоном Ваших фотографій послужить наша зелена галявина з природною аркою, увитою в літню пору чудовими трояндами, романтичним дерев'яним містком через струмок, що впадає у водойму з декоративними рибками.

А знімки, зроблені в нашій парковій зоні викликають захоплення та приємне здивування у Вас та Ваших друзів.

Якщо Ви не хочете, щоб за церемонією спостерігали сторонні, то для цього наша зелена галявина підійде якнайкраще.

  Ви можете провести виїзну церемонію на повітрі, а потім перенести святкування відразу ж у ресторан на бенкет.

Виїзна церемонія просто неба  та бенкет – це чудова можливість зробити Ваше весілля романтичним і не схожим на всі інші. Скористайтеся цим шансом і подаруйте собі безліч незабутніх вражень.

Період дії акції з 22 травня 2024 р. до 15 вересня 2024 р.

Зв'язатися з нами

телефони:

+380 48  719 09 13

+380 93 590 80 21
e-mail :  info@sovinyon-resort.com.ua